Categories
Podstawy jazdy

Jak dać radę na rolkach w mieście – szybkie przypomnienie.

Wiosna przyszła, czas odkurzyć rolki! Czujecie się trochę „zardzewiali” po zimie? Jeżeli tak, to warto odświeżyć sobie podstawy jazdy. Jeżeli zabieracie się za naukę jazdy po raz pierwszy, to lekcje naturalnie się Wam także przydadzą.

Mocno zachęcamy do przeglądnięcia naszych wcześniejszych wpisów z poradnikami. Dziś powtarzamy natomiast materiał z jedną z najbardziej pozytywnie zakręconych instruktorek jazdy na rolkach, jakie możecie poznać: Natalią ze szkółki Ice ‘n’ Roll.

Natalia przeprowadzi Was (w przeciągu zaledwie dwóch minut!!!) przez umiejętności potrzebne, aby nie sczeznąć podczas jazdy w miejskich warunkach. Każdy z elementów omówionych w filmie pojawił się już u nas wcześniej i możecie się zapoznać z indywidualnymi poradnikami na ich temat tutaj.

To nie ostatni raz, gdy widzimy się z Natalią. Jeżeli potrzebujecie lekcji na żywo, naturalnie zachęcamy do odwiedzenia strony I Love Rolki i zapoznania się z lokalizacjami, ofertą i kalendarzami zajęć szkółek działających w ramach projektu. Potrzebujecie nowych rolek, tudzież chcecie odświeżyć swoje stare nowymi częściami? Jak zwykle zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego Bladeville.