Categories
Szkoły jazdy na rolkach

Szkoła jazdy na rolkach w Poznaniu – RollRunners

Szkółka RollRunners to największy tego typu projekt w Poznaniu. Ale czy wiecie, że założyciele są importowani z …Torunia?

Sandra Combrzyńska (z panieńskiego Jóźwiak) oraz dwaj bracia: Adam i Piotr Trombala wychowali się właśnie w tym łyżwiarskim zagłębiu.

Adam i Piotr mają korzenie w grze w hokeja, natomiast Sandra – w łyżwiarstwie figurowym. Każde z nich jest aktywne zarówno na polu zawodniczym, jak i instruktorskim.

Szkółka powstała pod nazwą IceRunners w grudniu 2013 roku i początkowo skupiała się jedynie na nauce jazdy na łyżwach. Dość szybko, bo już z końcem sezonu zimowego w marcu 2014 roku pojawił się pomysł na rozwinięcie działalności w kierunku nauczania jazdy na rolkach. Co ciekawe, pomysł wyszedł ze strony kursantów!

W maju 2015 roku Adam oraz Sandra wybrali się na kurs instruktora sportów wrotkarskich, organizowany przez PZSW. Te intensywne 6 dni otworzyły im oczy na bogactwo jazdy na rolkach. Po kursie decyzja o sformalizowaniu rolkowej części biznesu zapadła na dobre i tak powstała szkółka RollRunners.

Od tamtej chwili szkółka się rozrosła i obecnie działa w jej ramach około 15 instruktorów i instruktorek, specjalizujących się w różnych rodzajach jazdy i zajęć.

Ci ludzie to prawdziwi pasjonaci jazdy na rolkach. Pośród tego grona znajdują się i tacy, którzy prowadzą zajęcia przez cały rok – w sezonie łyżwiarskim przesiadając się na lód. Znajdziemy tutaj doświadczonych „wyjadaczy” oraz osoby wchodzące w zawód instruktorski, pełne świeżych pomysłów. W RollRunners nie istnieje coś takiego, jak stagnacja!!!

Jeżeli można nazwać Toruń miastem łyżwiarskim, to Poznań jest miastem rolkarskim – konkurencji pośród instruktorów w nim nie brakuje. Oferta RollRunners wybija się jednak na tym tle – sami sprawdźcie, porozmawiajcie z kursantami. Naprawdę, szkoła broni się sama i ręczymy w 100% co do jej reputacji!

Szukasz szkółki w innym mieście? Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.iloverolki.pl

Szukasz rolek? Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego, www.bladeville.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *