Categories
Szkoły jazdy na rolkach

Szkoła jazdy na rolkach w Bielsko-Biała – Luce

Szkółka Luce jest tworzona przez trójkę przyjaciół: Wojciecha, Wiktora i Daniela. Razem wykonują naprawdę ogrom pracy związanej z prowadzeniem fundacji oraz obiektu LUCE Arena. Cechuje ich profesjonalne podejście do nauczania kursantów ze wszystkich grup wiekowych, kładąc szczególnie duży nacisk na wyrabianie prawidłowych nawyków u najmłodszych.

Hala sportowa jest ogromnym atutem szkółki Luce – jest jedynym tego typu obiektem na Śląsku przystosowanym do wymogów nauki jazdy na rolkach. Posiada specjalistyczną nawierzchnię Stilmat, opracowaną do gry w hokeja na rolkach. Dzięki temu, charakteryzuje się świetną przyczepnością, ułatwiając rozpoczęcie przygody ze sportem.

Zajęcia w obiekcie odbywają się cały rok, działa także rolkowisko – możecie za drobną opłatą wejść na halę i np. potrenować swój układ freestyle slalom bez wykupienia lekcji z instruktorem. Jest także wypożyczalnia rolek, a więc wizyta w hali to świetny sposób, żeby osobę niezdecydowaną „wkręcić” w rolki.

Zdjęcie z zajęć w Luce Arena
Zdjęcie z zajęć w Luce Arena

Można śmiało powiedzieć, że zajęcia w Luce to „pełen pakiet” pod kątem nauki podstaw, bardziej zaawansowanych elementów jazdy na rolkach oraz warunków do niej. Jeżeli mieszkacie w okolicy BB, odwiedziny w LUCE Arena są obowiązkowe.

Szukasz szkółki w innym mieście? Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.iloverolki.pl

Szukasz rolek? Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego www.bladeville.pl