Categories
Szkoły jazdy na rolkach

Szkoła jazdy na rolkach w Częstochowie – RollerSk8

Jeżeli poszukujecie szkółki rolkowej w Częstochowie, nie możecie trafić lepiej, niż do RollerSk8. Jej założycielem jest rolkowy człowiek-orkiestra, Michał Rakowski. Raku jeździ na rolkach już od ponad 25 lat, mając na koncie wiele sukcesów w zawodach – od jazdy agresywnej, od której zaczynał, poprzez freestyle slalom, freeride czy w hokeju na rolkach.

Raku zdobył licencję instruktorską Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, jest także trenerem hokeja na lodzie PZHL. To człowiek pełen energii, który nie może żyć bez aktywności fizycznej!

Wszechstronność oraz utrwalone przez lata, skuteczne metody treningowe, pozwalają mu skutecznie przekazywać wiedzą i zidentyfikować indywidualne potrzeby uczniów. To bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów jazdy na rolkach w Polsce.

RollerSk8 działa w ramach projektu I Love Rolki, który łączy współpracą szkółki rolkowe z całej Polski. Wymiana doświadczeń pomiędzy dziesiątkami instruktorów, którzy pracują w ponad 20 miastach, pozwala na stałe podnoszenie poziomu nauczania i jakości zajęć!

Szkoła rolkowa Michała zajmuje się także organizacją warsztatów, pokazów oraz szkoleń dla firm.

Szukasz szkółki w innym mieście? Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.iloverolki.pl

Szukasz rolek? Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego, www.bladeville.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *