Categories
Szkoły jazdy na rolkach

Szkoła jazdy na rolkach w Katowicach – I Love Rolki Śląsk

Jeżeli szukacie bogatego wyboru instruktorów oraz przekroju stylów jazdy w Katowicach, lepiej trafić nie mogliście. Ekipa ze Śląska jest duża, a w dodatku często do niej dołączają „sezonowo” instruktorzy I Love Rolki z całej Polski, co związane jest faktem, że Katowice przyciągają utalentowanych rolkarzy jak magnes. Można powiedzieć, że mamy tutaj prawdziwy tygiel stylów. Warto też zauważyć, że lekcje indywidualne są świadczone także w innych miejscach na terenie Śląska.

Jeżeli chodzi o obsadę, to w I Love Rolki Śląsk przewija się naprawdę sporo gwiazd polskiej sceny rolkowej. Kadra jest w pewnej części „ruchoma” a nie wszyscy instruktorzy uczą poza sezonem – bierzcie to pod uwagę! Są jednak pewne persony, które można spotkać bardziej na stałe.

Zdjęcie z zajęć I Love Rolki Śląsk

No dobra, ale kto, jak i dlaczego? Wymieńmy „trzon” szkółki.

Łukasz Szczepański to prawdziwy człowiek-scyzoryk. I nie, nie chodzi o to, że się tak składa (choć rozciągnięty jest), nie jest także z Kielc. Jest po prostu tak samo wszechstronny. Chcesz się nauczyć jeździć na rolkach od podstaw? On Ci w tym pomoże. Chcesz opanować jazdę agresywną w skateparkach i na streecie? Nie ma najmniejszego problemu. Freeskating? No, ba! Łukasz gra nawet w hokeja na rolkach, wraz z drużyną LUCE Bielsko-Biała, z którą zdobył w 2021 roku mistrzostwo Polski w I lidze hokeja na rolkach. Ponadto gra w hokeja na lodzie. Majsterkowicz, elektronik, super pozytywny facet. Stoi u steru tego projektu.

Warto wspomnieć Krystiana Zarzecznego, jednego z najbardziej utalentowanych rolkarzy w jeździe agresywnej w Europie. Krystian co prawda skromnie twierdzi, że rywalizacja go nie za bardzo interesuje, ale nie przeszkadza mu to najwyraźniej w „koszeniu” konkurencji na zawodach, co dało mu wiele medali w Mistrzostwach Polski oraz sukcesy na arenie międzynarodowej, a także bezpośredni sponsoring ze strony marki USD. „Gufi” jest także świetnie przekazującym wiedzę instruktorem oraz osobą otwartą na ludzi. Naprawdę warto wybrać się do niego na zajęcia.

Patrycja Najda to żeńska gwiazda aggressive – podobnie jak Krystian, bezpośrednio wspierana przez markę USD. Ale czy wiecie, że zanim zapałała miłością do ewolucji na skateparku i streecie, jeździła freestyle slalom i to na całkiem wysokim poziomie? Ma na koncie dwa tytuły Mistrzyni Polski w zupełnie odmiennych konkurencjach: speed slalom oraz aggressive Jej zakres kompetencji jest naprawdę imponujący, bo może Was nauczyć dwóch, zupełnie odmiennych stylów jazdy, a także absolutnych podstaw. Patrycja ma świetne podejście do dzieci i ciężko jej nie lubić – jest niezwykle energiczną osobą, która wciąga innych we wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne.

Stawkę zakończymy na Monice Oczkowskiej. Jeżeli macie dzieciaki chcące nauczyć się jeździć na rolkach, trafiliście na odpowiednią osobę. Monika świetnie nawiązuje kontakt już z przedszkolakami. Prowadzi zajęcia w sposób kreatywny, ucząc poprzez zabawę, tak aby dzieci nie zniechęcały się do powtarzanych ćwiczeń. Jej rolkowa pasja nie kończy się na tym, bo w wolnych chwilach jeździ także freestyle slalom (i to na całkiem dobrym poziomie) oraz freeskating. Jeżeli chcecie zachęcić dzieciaki do aktywności fizycznej, czy po prostu musicie się ich „pozbyć” na godzinę, zapiszcie je na zajęcia do Moniki!

Szukasz szkółki w innym mieście? Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.iloverolki.pl

Szukasz rolek? Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego, www.bladeville.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *