Categories
Szkoły jazdy na rolkach

Szkoła jazdy na rolkach w Olsztynie – R’ols

Szkółka R’Ols jest projektem założonym przez Tomka Wieczorka, utytułowanego zawodnika freestyle slalom (6 tytułów mistrza Polski!), certyfikowanego sędziego WSSA oraz zawodnika teamu Powerslide Polska. Gdyby Olsztyn leżał nieco bardziej na wschód, można byłoby śmiało powiedzieć, że pewnego dnia Tomasz zadecydował aby rzucić wszystko i wyjechać na Mazury. To świetnie podsumowuje nastawienie założyciela R’ols – nie należy się bać, trzeba próbować.

Ogromnym atutem szkółki jest możliwość rozwoju w jeździe freestyle slalom od całkowitych podstaw, aż po poziom, który pozwoli wygrywać zawody. Ta dyscyplina wymaga dużo poświęceń, samozaparcia i czasu na doskonalenie umiejętności. Dlatego w wielu szkółkach jej nauka realizowana jest tylko na poziomie podstaw, ponieważ instruktorzy o innych specjalizacjach nie mają zwyczajnie czasu na własny trening bardziej zaawansowanych trików. Tutaj natomiast dostajecie pełen pakiet w ofercie. Naturalnie, podstaw jazdy także się nauczycie!

Oprócz Tomka zajęcia w szkółce prowadzi także Sebastian Giedziun, który posiada trzy tytuły wicemistrza Polski w freestyle slalom i jest członkiem kadry reprezentującej nasz kraj w tej dyscyplinie. Jego metodyczne podejście do nauki na pewno zaowocuje u Was szybkimi postępami. Warto nadmienić, że Sebastian uczy także slide.

W drużynie nie mogło zabraknąć osoby skupiającej swoją uwagę na najmłodszych rolkarzach. Natalia Serwatko, licencjonowana instruktorka PZSW i wychowawczyni, cechuje się pozytywnym, ciepłym nastawieniem i przekona do rozwijania umiejętności w jeździe nawet najbardziej uparte maluchy.

Trzyosobowa ekipa R’ols robi wokół siebie dużo hałasu, ciągle angażując się w projekty związane z rolkami, organizując obozy czy półkolonie. Na każdych zawodach slalomowych można spotkać ich wychowanków.

Jeżeli jesteście z Olsztyna lub okolic, gorąco polecamy zapoznanie się z ich ofertą. Poniżej podajemy dane kontaktowe:

Szukasz szkoły jazdy na rolkach w innym mieście? Zachęcamy do zapoznania się ze stroną: www.iloverolki.pl
Szukasz rolek? Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego www.bladeville.pl

Zdjęcie użyte w powyższym wpisie jest autorstwem Krupa Photography. Grzesiek, który prowadzi ten biznes, zajmuje się tworzeniem bardzo estetycznych zdjęć oraz filmów ślubnych. Jego styl robi wrażenie, więc jeżeli oprócz podjęcia decyzji o rozpoczęciu jazdy na rolkach (oraz zakupie takowych) myślicie jeszcze o tej z gatunku najistotniejszych w życiu, gorąco polecamy zapoznać się z jego stroną oraz fanpage na Facebook.