Categories
Szkoły jazdy na rolkach

Szkoła jazdy na rolkach w Opolu – REDwheel

Szkółka REDwheel jest jednoosobowym projektem Tomasza Bardelskiego, którego najłatwiej byłoby określić mianem: superman. To dlatego, że jego życie jest tak pod korek wypełnione aktywnością, że musi chyba pochodzić z planety Krypton, żeby mieć na to wszystko energię.

Tomasz praktycznie wychował się na hokeju – jak sam przyznaje, był „skazany” na tę dyscyplinę, jako że od dziecka miał pod nosem lodowisko Toropol. Spędził 3/4 życia grając w hokeja na lodzie, także wyczynowo.

To zaprowadziło Tomka do pozycji trenera i kapitana najbardziej utytułowanego klubu hokeja na rolkach: TH Marsjanie Opole. Jak w przypadku wielu instruktorów należących do projektu I Love Rolki, miłość do jazdy na lodzie rozszerzyła się także na jazdę na rolkach. Niejako naturalnym biegiem rzeczy było więc zdobycie uprawnień instruktora jazdy na rolkach, po zakończeniu kursu organizowanego przez PZSW.

Można by długo wymieniać osiągnięcia Tomasza, ale nie ma sensu robić tego tutaj, bo wszystkie informacje zawarł na swojej stronie internetowej (adres poniżej). My nadmienimy, że jego bogate doświadczenie uczyniło z niego wszechstronnego instruktora doskonale odnajdującego się w pracy z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi.

Tomasz daje radę połączyć to wszystko z pracą w Radiu Opole, na stanowisku szefa sprzedaży, oraz z życiem rodzinnym. Jak? Najlepiej iść do niego na zajęcia i zapytać o to samodzielnie.

Szukasz szkółki w innym mieście? Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.iloverolki.pl
Szukasz rolek? Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego www.bladeville.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *