Categories
Szkoły jazdy na rolkach

Szkoła jazdy na rolkach w Warszawie – Crazy Sport

Crazy Sport to szkoła jazdy na rolkach oferująca bogaty wachlarz szkoleń. Możecie się nauczyć jazdy na rolkach od absolutnych podstaw, aż po naprawdę zaawansowane elementy z dziedziny jazdy miejskiej, aggressive oraz freestyle slalom. Oprócz rolek, w sezonie zimowym możecie wziąć udział także w lekcjach łyżwiarstwa. Nie zabrakło także zajęć dla dzieci. Siła szkółki tkwi oczywiście w ludziach. Warszawa może pochwalić się naprawdę wieloma instruktorami – niektórzy prowadzą zajęcia bardziej regularnie, inni sezonowo czy z mniejszą częstotliwością. Wszyscy jednak cechują się wysokim poziomem profesjonalizmu.

Warszawa, jako „default city” ściąga bowiem najlepszych z całej Polski. W kontekście Warto tutaj wspomnieć o Sandrze Combrzyńskiej, jednej z założycielek wysoko cenionej, poznańskiej szkółki Rollrunners/Icerunners. Jest utalentowaną łyżwiarką oraz rolkarką, mającą nawet na koncie medale w jeździe synchronicznej. Sandra cechuje się wysokim profesjonalizmem w prowadzeniu zajęć dla dzieci, które po prostu ją uwielbiają! Z racji zamążpójścia za Warszawiaka, którego ze stolicy wykorzenić się nie da, przeprowadziła się z Poznania do stolicy.

Piotr Combrzyński to jak łatwo zgadnąć, małżonek Sandry. Naprawdę ciężko oddać na piśmie esencję istoty tego faceta. To złote dziecko jazdy agresywnej na rolkach w Polsce. Gdybyśmy mieli tutaj wypisywać osiągnięcia sportowe Piotrka, to zabrakłoby nam na to miejsca, więc odsyłamy do pliku na Google Docs, który sam przygotował. Jak można się spodziewać, jego specjalnością jest jazda agresywna i możemy śmiało powiedzieć, że jest on jedną z najlepszych osób w Europie, od której można się jej uczyć, jako że doskonale łączy swój poziom umiejętności z kompetencjami instruktora. Wprowadzi Was także skutecznie w arkana freeskatingu. Ponadto jest świetny we wszelkiego rodzaju flipach i jako jeden z niewielu rolkarzy opanował trudną sztukę trików na megarampie. Sami zobaczcie!

Jak już przy jeździe agresywnej jesteśmy, to nie sposób nie wspomnieć o Piotrze Głowackim, weteranie polskiej sceny rolek aggressive, w dodatku pochodzącym z Żyrardowa. To miasto uchodzi za stolicę i kolebkę jazdy aggressive w Polsce. Piotr ma na koncie całkiem sporo medali, zarówno w zawodach krajowych, jak i zagranicznych. Jego specjalnością jest jazda na skateparku i śmiało możemy powiedzieć, że jest on skarbnicą wiedzy w tym temacie.

Justyna Czapla – jeżeli choć otarliście się o środowisko freestyle slalom, to z pewnością znacie „Jupi”. Najmłodsza z trio sióstr Czapla jest prawdziwym wulkanem energii i potrafi zarazić miłością do jazdy na rolkach niemal każdego. Jak sama to ujmuje: „potrafię wytłumaczyć każdą rzecz dzięki nietypowym i zabawnym porównaniom, w których zdecydowanie jestem specjalistką” i trzeba przyznać jej rację. Doskonale odnajduje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, ucząc zarówno podstaw, jak i zaawansowanego freestyle slalom. Justyna jest wielokrotną mistrzynią Polski, ma na koncie także kilka tytułów wicemistrzyni Europy.

Jeżeli szukacie solidnej ekipy instruktorów w mieście, w którym szkółek naprawdę nie brakuje i może być trudno się zdecydować, zdecydowanie polecamy Crazy Sport.

Szukasz szkółki w innym mieście? Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.iloverolki.pl

Szukasz rolek? Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego, www.bladeville.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *