Categories
Szkoły jazdy na rolkach

Szkoła jazdy na rolkach w Łodzi – I Love Rolki Łódź

Można by pomyśleć, że ta niewielka szkoła ze średniej wielkości miasta, jakim jest Łódź, będzie raczej skromna w działaniach.

Nic bardziej mylnego. Instruktorzy w niej uczący mają 100% zajawki na rolki i potrafią ją przekazać kursantom w praktycznie każdym wieku. Najmłodsza uczestniczka zajęć miała 2.5 roku, a najstarsza 68 lat. Nieważne, czy chcesz nauczyć jeździć na rolkach dzieci, czy jesteś osobą dorosłą poszukującą instruktora – ekipa z I Love Rolki Łódź to załatwi.

Ponieważ szkoła należy do projektu I Love Rolki, jej instruktorzy wymieniają wiedzę i doświadczenia z innymi specjalistami z całej Polski! Fachowość podejścia gwarantowana, a filarami nauki są: bezpieczeństwo, radość i rozwój.

Jak doszło do założenia szkółki? Bardzo prosto – kilku znajomych wkręciło się w rolki, zaczęli się rozwijać w jeździe, potem startować w zawodach, zdobywać wiedzę. A w końcu przyszła chęć, aby się tą wiedzą z innymi podzielić.

Potem poszło już z górki. Kurs instruktorski organizowany przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich zapewnił solidne podstawy wiedzy teoretycznej oraz technik nauczania. Z każdym kolejnym tygodniem, miesiącem, rokiem przybywało doświadczenia. A także mądrości!

Ekipa ILR Łódź definiuje sukces zgoła inaczej niż osoby, które skupiają się głównie na osiągnięciach i medalach. Dla nich jest to „pchanie” sportu do przodu: promocja jazdy na rolkach, nakłanianie samorządów do budowy obiektów i miejsc do jazdy, organizacja zawodów. Innymi słowy: działanie to sukces. Nawet nakłonienie ludzi do jazdy w kasku poza zajęciami jest według tej definicji sukcesem!

Obecnie stery szkółki trzyma Natalia, która jest kobietą energiczną, jak kot wąchający kocimiętkę, a dodatkowo zakręconą jak tornado. Podróżuje, projektuje, trenuje roller derby, gra w Quidditcha (nie, nie lata na miotle), wspina się, zatapia się w książkach z dziedziny neurologii no i …jeździ na rolkach. Nauka podstaw, także tych z jazdy w skateparku, a dodatkowo skoki i jak poradzić sobie w mieście – to właśnie oferuje Natalia.

Przy okazji jest osobą niezwykle otwartą i uwielbia pracować z ludźmi – z nią nie da się nie dogadać!!!

Szukasz szkółki w innym mieście? Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.iloverolki.pl

Szukasz rolek? Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego, www.bladeville.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *